EE RU

Printed From:

Kas leiate seoseid nende lugudega põlvevalu kohta?


Klõpsake alltoodud pisipiltidel, et lugeda, kuidas saab Synvisc-One’i põlvevalu raviks kasutada.*

 

Jack Knee Pain Lifestyle Synvisc –One

Marju


Mina olen Marju. Ma olen 57-aastane ja armastan jooksmist. Viimase paari aasta jooksul on põlvevalu ja -turse seganud mul joosta. Proovisin põletikuvastaseid ravimeid, paratsetamooli ja füsioteraapiat, kuid miski ei aidanud. Selleks ajaks, kui läksin arsti juurde, ei olnud ma jooksnud 6 kuud. Mulle tehti röntgenipildid ja MRT minu põlvevalu diagnoosimiseks ning seejärel soovitas mu arst Synvisc-One’i. 6 nädala pärast hakkasid valu, hellus ja turse vähenema. Järgmise 4 nädala jooksul pikendasin järk-järgult jooksmist. Kolme kuu pärast suutsin joosta 5 kilomeetrit kolm korda nädalas! Ma kasutan ikka veel paratsetamooli, kuid palju vähem kui enne süsti.

LUGEGE EDASI PÕLVEVALU KOHTA

*Need ei ole tegelikud patsiendid.

 
 

Jack Knee Pain Lifestyle Synvisc –One

Taavi

Mina olen Taavi. Varem ma juhtisin veoautot ja mängisin jalgpalli. Vanade jalgpallivigastuste tõttu on mulle tehtud mitmeid põlveoperatsioone. Pärast seda, kui minu põlvevalu progresseerus ja mulle pandi diagnoos, tehti mulle artroskoopiaid kahjustatud kõhre ja luu eemaldamiseks. See leevendas veidi põlvevalu ja jäikust, kuid seejärel tuli uuesti tagasi ja see ähvardas minu iga-aastase suusareisi Soome ära jätta. Minu arst pakkus välja järjekordse operatsiooni, kuid ma ei soovinud, et see mõjutaks mu suusatamist. Seejärel soovitas ta Synvisc-One’i mõlema põlve jaoks. Viimase 18 kuu jooksul on mulle tehtud kaks Synvisc-One’i süsti. Pärast iga süsti olen suusatanud ja minu põlvevalu on kadunud.

LUGEGE EDASI PÕLVEVALU KOHTA

*Need ei ole tegelikud patsiendid

 
 

Maree Knee Pain Lifestyle Synvisc -One

Kristi


Mina olen Kristi. Ma olen 61-aastane, olen pensionär ja mul on kiire elu. Üks minu põlv oli pärast aiatöid alati valus ja paistes. Seetõttu läksin arsti juurde. Mulle tehti MRT ja artroskoopia ning põlv ei andnud tunda järgmised 6 kuud. Seejärel hakkas põlv uuesti valutama. Ma proovisin teisi mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid, kuid mulle ei meeldi tablettide võtmine. Minu arst soovitas Synvisc-One’i ja valu leevenes 12 kuuks. Olen saanud kordussüste peaaegu igal aastal alates 2006. aastast, mis on lasknud mul jääda aktiivseks.

LUGEGE EDASI PÕLVEVALU KOHTA

*Need ei ole tegelikud patsiendid.

 

Esimene samm põlvevalu ravis on põlvevalu hindamine, et aidata arstil soovitada teile sobivaid ravivõimalusi.

TEHKE LÜHIKE PÕLVEVALU HINDAMINE